OFERTA

Zapraszam na podróże w niecodzienne rejony obcowania z naturą w kilku odsłonach. Nasze spotkania to pogłębienie wiedzy, lub może i pierwszy bliski kontakt z naturą. Dlatego kameralna atmosfera wycieczek i wypraw będzie nam z pewnością sprzyjała.

Tak jak w przyrodzie, najważniejsza jest sezonowość zmian, tak wycieczki i wyprawy, które prowadzę podlegają prawom natury. Zupełnie inny świat odkrywamy o każdej porze roku, dlatego program wycieczek i wypraw jest przeze mnie odpowiednio dostosowany do sezonu, pozwalając tym samym wycisnąć jak najgęstszą przyrodniczą esencję z każdego dnia pobytu w terenie.

Moim celem jest przede wszystkim pokazać uczestnikom przyrodę w sposób zrozumiały i namacalny, a także odkrywczy i twórczy. W trakcie wypraw nie zabraknie pieszych spacerów, czasem będzie też trochę wiosłowania. Nie zabraknie również dobrej kuchni.

Zapraszam też szkoły i rodziny w edukacji domowej na zajęcia przyrodnicze prowadzone w plenerze przez cały rok, a program możemy dostosować do indywidualnych potrzeb. Dzikie Szkoły prowadzę na Suwalszczyźnie, w Puszczy Augustowskiej i Dolinie Biebrzy.


                                                                                                           Michał Skierczyński, DZICZENIE.PL