OBOZY MŁODZIEŻOWE

OBOZY MŁODZIEŻOWE to przyrodnicze wypraw po rzekach Puszczy Augustowskiej!

     Ten rodzaj aktywności jest przeznaczony dla uczestników, którzy chcą wziąć udział w niezwykłej podróży przyrodniczej w otoczeniu Puszczy Augustowskiej. Uczestników zabiorę na świetnie przygotowaną trasę, która w danym momencie zapewni pełnię czerpania radości z pobytu w terenie. Wyprawy kajakarskie i obozy wędrowne dla młodzieży prowadzę od wielu lat, mam za sobą ponad 100 wielodniowych spływów przeprowadzonych na terenie Polski, na rzekach o różnym stopniu trudności. Gwarantuję młodzieży pełen profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo podczas prowadzonych przeze mnie obozów i wypraw.


    Młodzieżowe obozy przyrodnicze organizowane są przeze mnie w okresie wakacji letnich i zimowych. Obozy wędrowne (lato) lub stacjonarne (zima), czyli letnie "Dzikie Rzeki" i zimowa "Dzika Puszcza" realizowane w Puszczy Augustowskiej. Wyprawy te kierowane są do uczestników, którzy ukończyli 14 lat, są aktywni i sprawni fizycznie, nie boją się wyzwań, chcą zdobywać wiedzę i nowe umiejętności, a przede wszystkim stawiają na samodzielność oraz rozwój swoich zainteresowań przyrodniczych. Podczas obozów obowiązuje limit miejsc, który z racji programu oraz bezpieczeństwa uczestników nie może przekroczyć 14 osób na jedną wyprawę letnią i 8 osób na obóz zimowy. Minimalna ilość uczestników by wyprawa letnia lub obóz zimowy odbyły się w danym terminie to 8 lub 6 osób.


   Celem wyprawy jest umożliwienie młodzieży poznania, czucia i doświadczania przyrody w naturalnych warunkach, przy pomocy własnych sił oraz umiejętności. W trakcie wędrówki po rzekach Puszczy Augustowskiej uczestnicy będą mogli poznać bezpośrednio, bo na wyciągniecie ręki, naturalne piękno dolin rzecznych, które mimo naporu cywilizacji nadal w wielu miejscach zachowuje swoje pierwotne oblicze. Letnie przyrodnicze obozy wędrowne prowadzę na trzech trasach (Czarna Hańcza - Marycha, Rospuda - Kanał Augustowski oraz Czarna Hańcza - Kanał Augustowski), które różnią się od siebie charakterem rzek, a przez to ukazują zupełnie różne oblicza natury. Natomiast zimowe stacjonarne obozy przyrodnicze prowadzę w sercu Puszczy Augustowskiej we wsi Gruszki.


Terminarz letniego przyrodniczego obozu wędrownego "Dzikie Rzeki" w roku 2019 obejmuje cztery turnusy (trzy - siedmiodniowe i jeden - dziesięciodniowy). Wszystkie niezbędne szczegóły związane z danym turnusem znajdują się w załączniku pod linkiem - program, przy każdym turnusie.Daty Wyprawy Trasa Wyprawy Rejestracja Status


22.06-29.06
2019r.

DZIKIE RZEKI
Czarna Hańcza - Marycha

(program)
7 dni


do 7 czerwca
2019r.

dostępnych:
10 miejsc
zajętych:
4 miejsca
 

29.06-06.07
2019r.

DZIKIE RZEKI
Rospuda -
Kanał Augustowski

(program)
7 dni


do 7 czerwca
2019r.

dostępnych:
10 miejsc
zajętych:
4 miejsca


06.07 - 13.07
2019r.

DZIKIE RZEKI
Czarna Hańcza - Marycha

(program)
7 dni


do 7 czerwca
2019r.

dostępnych:
13 miejsc
zajętych:
1 miejse
   

15.08 - 24.08
2019r.
 
DZIKIE RZEKI
Czarna Hańcza -
Kanał Augustowski

(program)
10 dni


do 7 czerwca
2019r.

dostępnych:
14 miejsc
zajętych:
0 miejsc
         

Terminarz zimowego przyrodniczego obozu stacjonarnego "Dzika Puszcza" w roku 2020 dostępny będzie w październiku 2019r.