OBOZY MŁODZIEŻOWE

OBOZY MŁODZIEŻOWE to przyrodnicze wypraw po rzekach Puszczy Augustowskiej!

     Ten rodzaj aktywności jest przeznaczony dla uczestników, którzy chcą wziąć udział w niezwykłej podróży przyrodniczej w otoczeniu Puszczy Augustowskiej. Uczestników zabiorę na świetnie przygotowaną trasę, która w danym momencie zapewni pełnię czerpania radości z pobytu w terenie. Wyprawy kajakarskie i obozy wędrowne dla młodzieży prowadzę od wielu lat, mam za sobą ponad 100 wielodniowych spływów przeprowadzonych na terenie Polski, na rzekach o różnym stopniu trudności. Gwarantuję młodzieży pełen profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo podczas prowadzonych przeze mnie obozów i wypraw.


    Młodzieżowe obozy przyrodnicze organizowane są przeze mnie w okresie wakacji letnich. Obozy wędrowne, czyli letnie "Dzikie Rzeki" realizowane w Puszczy Augustowskiej. Wyprawy te kierowane są do uczestników, którzy ukończyli 14 lat, są aktywni i sprawni fizycznie, nie boją się wyzwań, chcą zdobywać wiedzę i nowe umiejętności, a przede wszystkim stawiają na samodzielność oraz rozwój swoich zainteresowań przyrodniczych. Podczas obozów obowiązuje limit miejsc, który z racji programu oraz bezpieczeństwa uczestników nie może przekroczyć 12 osób na jedną wyprawę letnią. Minimalna ilość uczestników by wyprawa letnia lub obóz zimowy odbyły się w danym terminie to 8 osób.


   Celem wyprawy jest umożliwienie młodzieży poznania, czucia i doświadczania przyrody w naturalnych warunkach, przy pomocy własnych sił oraz umiejętności. W trakcie wędrówki po rzekach Puszczy Augustowskiej uczestnicy będą mogli poznać bezpośrednio, bo na wyciągniecie ręki, naturalne piękno dolin rzecznych, które mimo naporu cywilizacji nadal w wielu miejscach zachowuje swoje pierwotne oblicze. Letnie przyrodnicze obozy wędrowne prowadzę na dwóch trasach (Czarna Hańcza - Marycha i Rospuda - Kanał Augustowski), które różnią się od siebie charakterem rzek, a przez to ukazują zupełnie różne oblicza natury. Natomiast zimowe stacjonarne obozy przyrodnicze prowadzę w sercu Puszczy Augustowskiej we wsi Gruszki.


Terminarz letniego przyrodniczego obozu wędrownego "Dzikie Rzeki" w roku 2019 obejmuje dwa turnusy siedmiodniowe. Wszystkie niezbędne szczegóły związane z danym turnusem znajdują się w załączniku pod linkiem - program, przy każdym turnusie.Daty Wyprawy Trasa Wyprawy Rejestracja Status


22.06-29.06
2019r.

DZIKIE RZEKI
Czarna Hańcza - Marycha

(program)
7 dni


do 7 czerwca
2019r.

Dostępnych:
6 miejsc
Zajętych:
4 miejsc
 

29.06-06.07
2019r.

DZIKIE RZEKI
Rospuda -
Kanał Augustowski

(program)
7 dni


do 7 czerwca
2019r.

Brak wolnych
miejsc.
Zajętych:
10 miejsc


15.08-24.08
2019r.

DZIKIE RZEKI
Czarna Hańcza -
Kanał Augustowski

(program)
7 dni


do 7 lipca
2019r.


Dostępnych:
10 miejsc
Zajętych:
0 miejsc