WYPRAWY

WYPRAWY - DZICZENIE w TERENIE i W DZICZ!

Wyprawy to weekendowe lub tygodniowe zanurzenie się w przyrodę Suwalszczyzny i Doliny Biebrzy! 
Podejmij
wędrówkę i przeżyj niesamowitą przygodę w "jeszcze dzikich" miejscach północno-wschodniej Polski. Spłyń rzekami odkrywając ich naturalne piękno oraz niesamowitą historię tego wspaniałego regionu. Biwakuj nad rzeką, ciesząc się jej czystą wodą, pysznymi potrawami z ogniska oraz otaczającą Cię zewsząd naturą. Naucz się jak czytać i czuć teren, nie tylko przy pomocy mapy oraz przyrządów, ale intuicyjnie. Wejdź do lasu i naucz się z niego czerpać, biorąc to co jest najlepsze i nie zostawiając po sobie tego co najgorsze. Tereny przez, które Ciebie poprowadzę są jednymi z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Podczas wypraw odwiedzisz miejsca gdzie swoje terytoria mają wilki i rysie, a trasę przecinać będą szlaki jeleni i łosi. Odwiedzisz również unikalne środowiska będących miejscem życia wielu rzadkich i ginących gatunków zwierząt oraz roślin. Na naszym szlaku przeplatać się będzie teraźniejszość z historią regionu.


Wyprawy tygodniowe W DZICZ! kierowane są
do osób dorosłych, które nie są obojętne na piękno przyrody, mają chęć zdobyć nowe umiejętności, poszerzyć swoją wiedzę, zweryfikować swoje doświadczenie lub po prostu spróbować w życiu czegoś nowego, innego. Wszystkie wyprawy są kontynuowane niezależnie od warunków atmosferycznych, przez co ich znaczenie staje się wymierne, bowiem tylko wtedy jesteśmy w stanie ocenić swoje możliwości i umiejętności oraz doświadczać przyrodę bezpośrednio.


Wyprawy weekndowe DZICZENIE w TERENIE, to spotkania tematyczne realizowane w Puszczy Augustowskiej, kierowane zależnie od programu do osób dorosłych lub rodziców z dziećmi w wieku powyżej (10 lat). Zależnie od pory roku obfitują one w dostosowane do warunków terenowych kilku lub kilkunastogodzinne wyprawy. Niektóre edycje mogą mieć charakter wędrówki kajakarskiej po rzece. Podczas warsztatów obowiązuje limit miejsc, do maksymalnie ośmiu uczestników. Program startuje każdorazowo już w piątek późnym wieczorem, a zakończenie warsztatów przypada na niedzielne popołudnie.

Z racji swojego doświadczenia, biorę odpowiedzialność za przedstawienie uczestnikom rzetelnej i pełnej pasji wiedzy w zakresie programów realizowanych w trakcie wypraw. Gwarantuję w pełni profesjonalne podejście do realizowanych tematów i maksimum radości z bycia w terenie. 


Harmonogram wypraw DZICZENIE w TERENIE i W DZICZ! na 2019r.

  Termin Warsztaty Rejestracja Status15 - 18 sierpień
2019NATURAlnie Kajakiem
PROGRAM
Rodzice z Dziećmido 5
sierpnia
2019r.Dostępnych:
4 miejsc
Zajętych: 4
 


23-25
sierpień
2019Warsztaty Buschcraft'owe
PROGRAM

Dla Dorosłychdo 12 sierpnia
2019r.
 


Dostępnych:
7 miejsc
Zajętych: 1
 


30 sierpień
01 wrzesień
2019Warsztaty Buschcraft'owe
PROGRAM

Dla Dorosłych do 19 sierpnia
2019r.Dostępnych:
8 miejsc
Zajętych: 0